Gepubliceerd op:
20
-
5
2020
Hiep hiep hoera, onze collega Natascha Homburg-Kersten is 10 jaar in dienst bij Maxflex. Wij willen Natascha dan ook van harte feliciteren. Natascha, bedankt voor afgelopen 10 jaar. Je bent een topper
Nu 2026 van start is gegaan, kijken we graag terug op de ontwikkelingen aan de data- en AI-kant in 2025. In 2025 hebben wij verschillende werkstudent data analisten aan een nieuwe baan kunnen helpen, waarbij ze bij onze klanten écht een verschil hebben gemaakt! Van kort- tot langdurige projecten, we hebben studenten en bedrijven samen echt verder kunnen helpen.
15
1
2026
De eerste dagen van 2026 zitten er alweer op ✨ Hebben de feestdagen, het nieuwe jaar en goede voornemens je aan het denken gezet? Dan ben je daarom misschien nu opzoek naar een nieuwe uitdaging!
8
Wat een mooi jaar om op terug te blikken: nieuwe samenwerkingen en mooie stappen voor kandidaten waar we met veel trots op terugkijken. Dit jaar hebben we onze huidige en een aantal nieuwe klanten mogen ondersteunen bij het werven van geschikte medewerkers. Daarnaast vinden wij het altijd leuk om te zien dat verschillende uitzendkrachten zijn doorgegroeid naar vaste functies of zijn overgenomen door de klant!
18
12
2025